bg1
bg1
bg1
bg1
bg1
     

News & Blog

15
Aug
2022
Posted by Andres

Delta Management School’i mikrokraadiprogrammid

Kuni hiljemalt 28. augustini saavad täiskasvanud õppijad registreeruda sügissemestril algavatesse Tartu Ülikooli Delta Management School’i (vana nimega TÜ manajdusteaduskond) mikrokraadiprogrammidesse, et omandada endale lisaeriala või pädevus mõnes kitsamas valdkonnas.

*(täiendatud 22.08.2022) Kuni 28. augustini pikendiati vastuvõttu järgmistesse programmidesse: andmepõhine riskijuhtimine, ärikäitumine Ida-Aasias ja Kohalik omavalitsus piirkonna arendajana. Lisaks algab vastuvõtt Fuzzy Data Analysis prorammi 1. septembril.

Mikrokraadiprogrammide maht on 12–24 EAP-d. Programmides on arvestatud täiskasvanud õppijale sobiva õppemahu ja -tempoga, nii et need on üldjuhul läbitavad ühe või kahe semestri jooksul. Mikrokraadiprogrammis osalejad õpivad koos üliõpilastega, õppetöö toimub töötavale inimesele sobivalt sessioon- või veebiõppena. Õppimine on tasuline. Mikrokraadiprogrammid on ülikoolis koostatud nii, et programmi läbinul oleks edaspidi soovi korral võimalik jätkata õppimist tasemeõppekava alusel ja jõuda kõrghariduse või kraadi omandamiseni. Programmi läbinu saab Tartu Ülikooli täiendusõppe tunnistuse.

Tutvu lähemalt kõikide meie sügisel algavate mikrokraadiprogrammidega. Kevadised programmid lisame hiljemalt Detsembris.

Contact us

Andres Vaher
Marketing Coordinator

Welcome to the Delta Management School Community

Dear students, researchers, today’s and tomorrow’s partners and other interested parties! Delta Management School is a modern, multidisciplinary and experimental study, research and innovation centre. You can find suitable contacts at the TEAM link below.

Our people

Delta Management School

University of Tartu Delta Building
Narva mnt 18 / 51009 Tartu / ESTONIA
Open every day 07.30 am – 08.00 pm
E-mail: DeltaSchool@ut.ee
Location map

Delta Café is open Monday to Friday 11 pm – 4:30 pm.
delta.kohvik@gmail.com / +372 5302 8944

Reception Desk (only technical information):
+372 737 6363; + 372 5331 4670

Parking for guests is available at the UT Sports Hall or Ujula Coop parking lots.

We use cookies on our website and Google Analytics to analyze website traffic statistics. Privacy Policy.

Close