bg1
bg1
bg1
bg1
bg1
     

News & Blog

25
Aug
2022
Posted by Andres

Otsestuudio Startup Daylt: Ülikoolid ja ettevõtted arendavad koos iduettevõtlust

TÜ Delta Management School pani Startup Dayle püsti otsestuudio, kuhu on külla kutsunud mitmeid nimekaid tegijaid, et uurida, kuhu ollakse oma ettevõtmistega jõutud ja mis suunda sammud seatud.

Stuudiosse tulevad oma mõtteid, ägedaid lugusid ja kogemusi jagama Baltikumi suurima andmekeskuse rajanud Üllar Jaaksoo, endine ettevõtlusminister Andres Sutt, terviseärisse investeeriv riskiinvestor Erki Mölder, UniTartuVentures juht Mart Maasik, Modern Mobility eestvedaja Pirko Konsa, robootikaeksperdid Karl Kruusamäe ja Indrek Musta ning paljud teised. Vestlusi veab ettevõtja, majandusekspert ja TÜ Delta Management School’i külalisprofessor Ott Pärna.

Otselülitusi tehakse ka Tartu Ülikooli demoalale, tuues vaatajateni festivalimelu ja kohaletoodud masinaid. Vesteldakse nii tehnoloogiamahukate ettevõtete igapäevatööst, raha kaasamisest, ülikoolist kui ettevõtjate kasvulavast, inimeste rollist robotite juures ja paljust muust. Näidatakse Milremi metsarobotit, Solaride päikeseautot jp muud.

Otsesaates kantakse üle ka rahvusvahelise ärikiirendi CDL-Estonia (Creative Destruction Lab) 9-kuulisse mentorlusprogrammi tegemisi. Eesti fookusteemaks on seal „Digitaalne ühiskond“, milles oleme silmapaistvad kogu maailmas. Stuudios räägivad CDL- Estonia eestvedajad Kadi Ukrainski ja Andres Kuusik ning CDL-Toronto esindaja Francesco Bova.

Kogu stuudios toimuvat saab otseülekandena jälgida Majandusteadus ja juhtimine – DMS Facebooki lehelt või UTTV.ee lehelt 25. augustil algusega 10.55. Stuudioülekanne kestab pisut üle kahe ja poole tunni.

Delta Management School asub Tartu Ülikooli Delta keskuses, Põhjala regiooni ühes moodsaimas õppe-, teadus- ja innovatsioonikeskuses. Delta majas asuvad lisaks Delta Management Schoolile ka Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut, tehnoloogiainstituut ning msilatemaatika ja statistika instituut.

Contact us

Andres Vaher
Marketing Coordinator

Welcome to the Delta Management School Community

Dear students, researchers, today’s and tomorrow’s partners and other interested parties! Delta Management School is a modern, multidisciplinary and experimental study, research and innovation centre. You can find suitable contacts at the TEAM link below.

Our people

Delta Management School

University of Tartu Delta Building
Narva mnt 18 / 51009 Tartu / ESTONIA
Open every day 07.30 am – 08.00 pm
E-mail: DeltaSchool@ut.ee
Location map

Delta Café is open Monday to Friday 11 pm – 4:30 pm.
delta.kohvik@gmail.com / +372 5302 8944

Reception Desk (only technical information):
+372 737 6363; + 372 5331 4670

Parking for guests is available at the UT Sports Hall or Ujula Coop parking lots.

We use cookies on our website and Google Analytics to analyze website traffic statistics. Privacy Policy.

Close