bg1
bg1
bg1
bg1
bg1
     

Blogi

13.
MÄRTS
2020
Posted by Delta MS

Delta keskus on tudengitele ja külastajatele suletud kuni 17. maini 2020!

Tartu Ülikool lõpetab eriolukorra tõttu auditoorse õppetöö.

Tartu Ülikooli Delta keskuse teadus- ja arendustegevus ning tugiüksused töötavad jätkuvalt edasi; oleme vastamas teie kõnedele ja e-kirjadele ning asjaajamine meie poolt seisma ei jää.

Palume meile siiski külla mitte tulla. Tartu Ülikooli Delta keskus on tudengitele ja külastajatele suletud. Meiega saab nõupidamisi korraldada e-riigile kohaselt läbi elektrooniliste suhtlusvahendite.

Jäägem terveks ja hoidkem üksteist!

—–

Tartu Ülikooli ametlik teadaanne:

“Seoses Vabariigi Valitsuse kehtestatud eriolukorraga ei toimu alates tänasest kuni 1. maini 2020 Tartu Ülikoolis auditoorset õppetööd. Ülikool korraldab auditoorse õppetöö ümber, kasutades e-õppe võimalusi ja teisi kaugõppe vorme. Ülikool soovitab kõikidel ühiselamutes elavatel üliõpilastel võimalusel koju minna.

Kui õppetöö eeldab kontaktõpet, tuleb see võimalusel ümber korraldada kas e-õppe või muu kaugtöö vormis, äärmisel juhul lükata õppetöö edasi kuni eriolukorra lõppemiseni. Teadusarendustegevus ja tugiüksuste töö Tartu Ülikoolis jätkub. Doktoritööde kaitsmiste korraldamiseks ei ole takistusi. Kaitsmise läbiviimisel oponendi kaasamiseks tuleb kasutada digitaalseid vahendeid. Võimaluse korral kaaluda kaitsmise edasi lükkamist kuni eriolukorra lõppemiseni.

Tartu Ülikool ootab kõikidelt oma akadeemilistelt organisatsioonidelt ning üliõpilastelt erakorralises olukorras vastutustundlikku käitumist ja kõikide üleriigiliste juhiste järgimist.”

Lisateave:
Tõnis Karki
TÜ akadeemiline sekretär
+372 529 7917
tonis.karki@ut.ee

Contact us

Andres Vaher
Marketing Coordinator

Welcome to the Delta Management School Community

Dear students, researchers, today’s and tomorrow’s partners and other interested parties! Delta Management School is a modern, multidisciplinary and experimental study, research and innovation centre. You can find suitable contacts at the TEAM link below.

Our people

Delta Management School

University of Tartu Delta Building
Narva mnt 18 / 51009 Tartu / ESTONIA
Open every day 07.30 am – 08.00 pm
E-mail: DeltaSchool@ut.ee
Location map

Delta Café is open Monday to Friday 11 pm – 4:30 pm.
delta.kohvik@gmail.com / +372 5302 8944

Reception Desk (only technical information):
+372 737 6363; + 372 5331 4670

Parking for guests is available at the UT Sports Hall or Ujula Coop parking lots.

We use cookies on our website and Google Analytics to analyze website traffic statistics. Privacy Policy.

Close