bg1
bg1
bg1
bg1
bg1
     

Blogi

31
JAN
2022
Posted by Delta MS

Tartu Ülikooli karjäärifestival „Otse tulevikku“ toob kokku üliõpilased ja ettevõtjad

16.–17. veebruarini 2022 kella 11–15 toimub veebikeskkonnas Worksup.com karjäärifestival, kus pakutakse üliõpilastele ja ettevõtjatele võimalust luua kontakte, jagada kogemusi, inspireerida ja olla inspireeritud. Festival on eesti ja inglise keeles.

Festivalile on oodatud üliõpilased ülikooli kõikidelt erialadelt, olgu tegu turunduse, filosoofia, maailma keelte ja kultuuride, majanduse, tehnoloogia, meditsiin, keemia, matemaatika või muu teadusharuga. Lisaks Tartu Ülikooli üliõpilastele saavad festivalist osa võtta ka Enlighti võrgustiku liikmed, nagu Groningeni, Uppsala, Göttingeni ja teised ülikoolid.

Ettevõtjatele on karjäärifestival suurepärane koostöökoht, kus püüda talente ja suurendada enda tuntust nii Eestis kui ka välismaal. Festivalil saab suhelda üliõpilastega nii kirjalikult kui ka videokõne kaudu ja saada teada, mida ootavad noored tööandjatelt.

Worksupi keskkond võimaldab ettevõtjatel kuvada praktika- ja tööpakkumisi ning lõputööde teemasid. Iga ettevõtja saab ürituse ajaks oma eksponeerimisala koos stendiga, kus ennast tutvustada ja esitada põnevaid üleskutseid. Lisaks saab soovi korral esineda lühikese enesetutvustusega pealaval ja korraldada üliõpilastele töötuba.

Karjäärifestivalil „Otse tulevikku“ löövad tööandjatena kaasa näiteks Eesti Energia, Swedbank, Tallinna Lennujaam, Cleveron, Wise, Solaride jt. Esinejatena astuvad üles Startup Day 2022 peakorraldaja Mart Lättekivi, UniTartu Venturesi investeerimisjuht Mart Maasik, Rahakratt, Comodule’i asutaja ja tegevjuht Kristjan Maruste, tööõnne uurija ja konsultant Tiina Saar-Veelmaa, kliiniline psühholoog Kariina Laas ja paljud teised. Anna ka Sina oma ettevõttega noortele võimalus astuda samm otse tulevikku!

Karjäärifestivalil osalemine on ettevõtjatele tasuline. Registreerimisvormilt leiab täpsemat infot tasu ja erinevate võimaluste kohta. Ürituse kava ja esinejaid saab vaadata veebilehelt careerfestival.ut.ee, mis täieneb jooksvalt.

  • Lisateave:

Anneli Lorenz, TÜ majandusteaduskonna praktika arendusjuht, 520 7062, careerfestival@ut.ee

Merily Heinalo, TÜ majandusteaduskonna praktika koordinaator, 5649 5333, careerfestival@ut.ee

 

Contact us

Andres Vaher
Marketing Coordinator

Welcome to the Delta Management School Community

Dear students, researchers, today’s and tomorrow’s partners and other interested parties! Delta Management School is a modern, multidisciplinary and experimental study, research and innovation centre. You can find suitable contacts at the TEAM link below.

Our people

Delta Management School

University of Tartu Delta Building
Narva mnt 18 / 51009 Tartu / ESTONIA
Open every day 07.30 am – 08.00 pm
E-mail: DeltaSchool@ut.ee
Location map

Delta Café is open Monday to Friday 11 pm – 4:30 pm.
delta.kohvik@gmail.com / +372 5302 8944

Reception Desk (only technical information):
+372 737 6363; + 372 5331 4670

Parking for guests is available at the UT Sports Hall or Ujula Coop parking lots.

We use cookies on our website and Google Analytics to analyze website traffic statistics. Privacy Policy.

Close