bg1
bg1
bg1
bg1
bg1
     

Kalender

12.
MÄRTS
2020
Posted by Delta MS

sTARTUp Lab esitleb: Liftikõne ABC

Tartu Ülikooli sTARTUp Lab esitleb: Liftikõne ABC

Koht: Tartu Ülikooli Delta keskus, Narva 18, Tartu, ruum 1018
Aeg: 12. märts 2020, kell 16.00 – 19.
30

Selles töötoas saavad osalejad baasteadmised ja -oskused avaliku esinemise ja äriideede esitlemise kohta. Kohaletulnud saavad teada, kuidas kõige mõjusamalt erinevale kuulajaskonnale oma toodet või teenust esitleda, milliseid vigu vältida, kuidas esineda laval, kuidas hakkama saada lavahirmuga ning kuidas jätta meeldejääv mulje. Lisaks õpivad kohaletulnud ka leidma ja esitlema oma idee väärtuspakkumist.

Harjutatakse ja õpitakse loomuliku häälega kõnelemist, diktsiooni ja intonatsiooni. Koolituse tulemusel saate oma ideed potentsiaalsetele klientidele või partneritele tõhusamalt esitleda.

Töötuba juhib koolitaja, moderaator ja inspireerija Harald Lepisk. Harald on rahvusvaheline koolitaja, kes aitab idufirmadel oma ärimudelit arendada ja arusaadavamalt ning selgesõnalisemalt oma toote väärtust edastada.

Euroopa ja Araabia Innovatsiooniakadeemia ning paljude teiste startup programmide moderaatorina teab Harald täpselt, mis on äriideede kõike tähtsamad elemendid ning kuidas neid arendada.

Töötuba on avatud kõigile, kes soovivad õppida mõjusa eneseväljenduse lühiformaati. STARTER meeskondadele on see ettevalmistuseks järgnevale töötoale Mentorite Tagasiside Karussell, kus meeskonnad peavad oma ideid tutvustama erinevatele mentoritele.

Üritus on kõigile tasuta ja inglise keeles, ent palume eelnevalt registreerida siin: http://startuplab.ut.ee/kalender/liftikone-abc

Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:

  • Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
  • Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel programmi teavituses.
  • Kogutavaid andmeid kasutatakse ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite poolt osalejate statistika ja tagasiside kogumise eesmärgil.’

Sündmust toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Contact us

Andres Vaher
Marketing Coordinator

Welcome to the Delta Management School Community

Dear students, researchers, today’s and tomorrow’s partners and other interested parties! Delta Management School is a modern, multidisciplinary and experimental study, research and innovation centre. You can find suitable contacts at the TEAM link below.

Our people

Delta Management School

University of Tartu Delta Building
Narva mnt 18 / 51009 Tartu / ESTONIA
Open every day 07.30 am – 08.00 pm
E-mail: DeltaSchool@ut.ee
Location map

Delta Café is open Monday to Friday 11 pm – 4:30 pm.
delta.kohvik@gmail.com / +372 5302 8944

Reception Desk (only technical information):
+372 737 6363; + 372 5331 4670

Parking for guests is available at the UT Sports Hall or Ujula Coop parking lots.

We use cookies on our website and Google Analytics to analyze website traffic statistics. Privacy Policy.

Close