bg1
bg1
bg1
bg1
bg1
     

Kalender

17.
VEEBR
2022
Posted by Delta MS

sTARTUp Lab ideede häkaton

17. veebruaril korraldab TÜ sTARTUp Lab Ideede Häkatoni, mis käivitab kevadsemestri äriideede arendamise programmi STARTERtartu.

Kõik õpilased, tudengid ja hiljuti lõpetanud vilistalsed kõikidest koolidest on oodatud üritusele oma startup – või projektiideed esitlema või mõne meeskonnaga liituma! Häkaton toimub TÜ Delta keskuses, kus saad tutvuda ägedate ideedega ning kohtuda ka oma tulevaste tiimikaaslastega!

Ideede häkatonilt on alguse saanud paljud head ideed nagu CommuniCare, Sorter, Decomer Technologies, PetLog jne. Nüüd on ka sinul see võimalus, sest isegi kui sul praegu otseselt ideed pole, siis häkatonil aitame sul neid genereerida. Saad kuulda teiste ideid, leida tiimikaaslasi, liituda mõne tiimiga, kuulda inspireerivaid lugusid, tutvuda uute trendidega ja liituda STARTERtartu ideede arendusprogrammiga. See on üritus oma loovuse proovilepanekuks ja inspiratsiooni leidmiseks.

Kuidas leida ideid? Mille põhjal häid ideid ära tunda? Kuidas ideid testida? Mida ideega edasi teha? Tule Ideede häkatonile, mõtle uusi ideid ja me aitame sul sinu ideed ellu viia!

Facebooki üritus: https://fb.me/e/2j5eB8AA7

Registreeru Ideede Häkatonile: https://forms.gle/9KR8iiAkN4PDarbk6

Contact us

Andres Vaher
Marketing Coordinator

Welcome to the Delta Management School Community

Dear students, researchers, today’s and tomorrow’s partners and other interested parties! Delta Management School is a modern, multidisciplinary and experimental study, research and innovation centre. You can find suitable contacts at the TEAM link below.

Our people

Delta Management School

University of Tartu Delta Building
Narva mnt 18 / 51009 Tartu / ESTONIA
Open every day 07.30 am – 08.00 pm
E-mail: DeltaSchool@ut.ee
Location map

Delta Café is open Monday to Friday 11 pm – 4:30 pm.
delta.kohvik@gmail.com / +372 5302 8944

Reception Desk (only technical information):
+372 737 6363; + 372 5331 4670

Parking for guests is available at the UT Sports Hall or Ujula Coop parking lots.

We use cookies on our website and Google Analytics to analyze website traffic statistics. Privacy Policy.

Close