bg1
bg1
bg1
bg1
bg1
     

Piret Mürk-Dubout

Piret Mürk-Dubout on AS Tallink Grupi juhatuse liige. Ta vastutab seal rahvusvahelise müügi-, turunduse ja klienditeeninduse eest Tallink/SiljaLine kontserni üksustes Eestis, Soomes, Rootsis, Lätis ja Saksamaal, Travel Retail ja  DutyFree kaubanduse ja e-kaubanduse eest, pardateenuste arenduste eest, toitlustuskontseptsioonide ja meelelahutuse eest ning grupi vastutustundliku ettevõtluse eest.

Enne praegust positsiooni oli Piret Mürk-Dubout AS Tallinna Lennujaama juhatuse esimees. Piret Mürk-Dubout on töötanud mitmetel juhtivatel ametikohtadel nii Eestis kui Rootsis, kus töötas Telia Grupi peakontoris Stockholmis äriarenduse valdkonna direktorina, arendades strateegilisi fookusteemasid Telia äriüksustega Skandinaavias, Euraasias ja Euroopas. Piret on töötanud Telia Eesti juhatuse liikmena ning enne seda EMT juhatuse liikmena, Elion Ettevõtted AS kommunikatsioonidirektorina ja AS Eesti Telekomi strateegiajuhina. Varasemalt on ta töötanud Siseministeeriumis avalike suhete osakonna juhatajana ja ETV uudiste- ja ühiskonnasaadete toimetuses, muuhulgas olnud rahvusvahelise uudistekontserni CNN korrespondent.

Piret Mürk-Dubout on lõpetanud EBS-s Rahvusvahelise Ärijuhtimise Magistriõppe (MBA), läbinud Senior Executive Programmi London Business Schooli´s, lõpetanud Filosoofia Teaduskonna Tartu Ülikoolis ning täiendanud ennast õigusteaduskonnas Tartu Ülikoolis. Lisaks on Piret Mürk-Dubout Tallinna Tehnikaülikooli nõukogu liige.

LinkedIn profiil

 

 

Contact us

Andres Vaher
Marketing Coordinator

Welcome to the Delta Management School Community

Dear students, researchers, today’s and tomorrow’s partners and other interested parties! Delta Management School is a modern, multidisciplinary and experimental study, research and innovation centre. You can find suitable contacts at the TEAM link below.

Our people

Delta Management School

University of Tartu Delta Building
Narva mnt 18 / 51009 Tartu / ESTONIA
Open every day 07.30 am – 08.00 pm
E-mail: DeltaSchool@ut.ee
Location map

Delta Café is open Monday to Friday 11 pm – 4:30 pm.
delta.kohvik@gmail.com / +372 5302 8944

Reception Desk (only technical information):
+372 737 6363; + 372 5331 4670

Parking for guests is available at the UT Sports Hall or Ujula Coop parking lots.

We use cookies on our website and Google Analytics to analyze website traffic statistics. Privacy Policy.

Close